Home
Woord v.d. Pastoor
Priester Penne
Opname in de kerk
Dopen
Communie
Vormsel
Huwelijk
Jubilea
Uitvaart
Boete & verzoening
Ziek zijn
Maria
Links
Contactinformatie

Priester Penne

U bent bezoeker 300863 .

Nieuws > Vieringen in de Federatie Holsbeek

SINT-PIETERS-RODE

zaterdag 12 oktober
17.30 u: Eucharistieviering
Intenties:
Jgt. Josephine Verhaegen en Julien Jordens
Straatviering voor de levende en overleden bewoners van Broekem, Cleerbeek, Dries, Lindekenstraat, Waterstraat en Schubbeekstraat
Misdienaar: Eduardo Verissimo
Lector: Hugo Wets

maandag 14 oktober
19.00 u: Eucharistieviering
Gedachtenis van de heilige Paus Callistus I
H. Mis ter ere van Onze-Lieve-Vrouw van Lourdes voor een bijzondere intentie

zaterdag 19 oktober
17.30 u: Eucharistieviering
Intentie:
Marcelline De Clerq (zielenschaal)
Misdienaars: Berta Kaluz en/of Eduardo Verissimo
Lector: Paul Greveraars

maandag 21 oktober
19.00 u: Eucharistieviering
H. Mis voor Jef Cops en Maria Liebens

SINT-MAURUS
HOLSBEEK

zaterdag 12 oktober
19.00 u: Eucharistieviering
H. Mis voor overledenen
Straatviering voor de levende en overleden bewoners van Attenhovendreef, Honkelberg, Hussestraatje, Kaeystraat, Konijntjesberg, Leming en Zwaluwendreef
Lector: Marie-Paule Charpentier

dinsdag 15 oktober
09.00 u: Eucharistieviering
Gedachtenis van de heilige Teresia van Jezus
H. Mis voor de overledenen van de familie Desmecht- Van der Roost

vrijdag 18 oktober
09.00 u: Eucharistieviering
Feest van de heilige evangelist Lucas
H. Mis voor André Van Holen

zaterdag 19 oktober
19.00 u: Eucharistieviering
met Naamopgave voor de vormelingen
H. Mis voor overledenen

dinsdag 22 oktober
09.00 u: Eucharistieviering
Gedachtenis van de heilige Paus Johannes-Paulus II
H. Mis ter ere van de heilige Johannes Paulus II en de heilige Rita uit dank voor een bekomen gunst

vrijdag 25 oktober
09.00 u: Eucharistieviering
H. Mis voor Roger De Cremer

SINT-CATHARINA
KORTRIJK-DUTSEL

zondag 13 oktober
09.00 u : Eucharistieviering
Ter ere van Onze-Lieve-Vrouw van Halle, voor een bijzondere intentie
en Viering van de Jubilarissen

woensdag 16 oktober
19.00 u: Eucharistieviering
Gedachtenis van de heilige Margareta-Maria Alacoque
H. Mis voor Gerard Deman

zondag 20 oktober
09.00 u : Eucharistieviering
met Naamopgave voor de vormelingen
Intenties:
Jef Stas
Paul Deroost
René Claes

SINT- LAMBERTUS
NIEUWRODE

zondag 13 oktober
10.30 u: Eucharistieviering
Intenties:
Jgt Anne-Mie Ruttens
Straatviering voor de levende en overleden bewoners van De Kluis, Bessembindersstraat en Hellegat
Lector: Lea Timmermans

donderdag 17 oktober
19.00 u: Eucharistieviering
Gedachtenis van de heilige Ignatius van Antiochië
H. Mis voor Alfons Bols en Alida Cloots

zondag 20 oktober
10.30 u: Eucharistieviering
met Naamopgave voor de vormelingen
Intenties:
Huguette Deroost
Jgt Lucien Verbeek en Celina Peeters
Lector: Anita Van Hoof

donderdag 24 oktober
19.00 u: Eucharistieviering
Gedachtenis van de heilige Antonius Maria Claret
H. Mis voor Paul Riebs en Celine Bols