Home
Woord v.d. Pastoor
Priester Penne
Opname in de kerk
Dopen
Communie
Vormsel
Huwelijk
Jubilea
Uitvaart
Boete & verzoening
Ziek zijn
Maria
Links
Contactinformatie

Priester Penne

U bent bezoeker 248361 .

Nieuws > Vieringen in de Federatie Holsbeek

SINT-PIETERS-RODE


zaterdag 14 oktober
16.30 u: Eucharistieviering
n.a.v. 30 jaar Samana
Intenties:
Voor de overleden leden, bestuursleden en trouwe medewerkers van Samana.
Josephine Verhaegen en Julien Jordens (zielenschaal)
Jgt. Gaston Boeckx en Paula Pauwels
Jgt. Marie-José Hellemans
Lector: Samana
Misdienaars: Allen

maandag 16 oktober
19.00 u: Eucharistieviering
Intentie:
H. Mis ter ere van Onze-Lieve-Vrouw voor een bijzondere intentie

zaterdag 21 oktober
17.30 u: Eucharistieviering
Intenties:
Frans Gentens, Sara Wierinckx en grootouders
Lector: Michel De Bent
Misdienaars: Hanna en Tom De Bent

maandag 23 oktober
19.00 u: Eucharistieviering
Intentie:
H. Mis ter ere van de Heilige Wivina voor het welzijn van families

zaterdag 28 oktober
17.30 u: Eucharistieviering
Intenties:
Jgt Josephine Minnen en familie
Lector: Hugo Wets
Misdienaars: Kaat Bourgoing, Karen De Bent,
Noor Geysen en Pauline Meheus

zondag 29 oktober
11.45 u: H. Doopsel van Fee Paenhuys

maandag 30 oktober
19.00 u: Eucharistieviering
Intentie:
H. Mis ter ere van de Heilige Wivina voor het welzijn van families

dinsdag 31 oktober
17.30 u: Eucharistieviering voor Allerheiligen
Intenties:
Alberic Van Eylen en overleden familie
Jgt. Hermine Peeters
Eugeen Van Horebeek, Maria Wierinckx en zonen Omer en Robert
De overleden parochianen van het voorbije jaar (zie parochienieuws)
Lector: Godelieve Nys
Misdienaars: Hanna en Tom De Bent,
Ales Van Der Linden en Hannah Van Hove


SINT-MAURUS
HOLSBEEK

zaterdag 14 oktober
19.00 u: Eucharistieviering
Lector: Marie-Paule Charpentier

zondag 15 oktober
12.15 u: Heilig Doopsel van Elise Lemmens
13.15 u: Heilig Doopsel van Liv Vuerinckx

dinsdag 17 oktober
09.00 u: Eucharistieviering
H. Mis voor Andre Van Holen en familie

vrijdag 20 oktober
09.00 u: Eucharistieviering
H. Mis voor Leonie Van den Dijck, Zuster Gabrielle Capiau,
Zuster Reinildis Servranckx en hun overleden familie

zaterdag 21 oktober
19.00 u: Eucharistieviering
Intenties:
familie Marrant - De Rijdt en kleinzoon
Maurice Tuyls en Yvonne De Keyzer
Cyrille Meurrens
Lector: Irene Peeters

dinsdag 24 oktober
09.00 u: Eucharistieviering
H. Mis voor Pastoor Frans De Dobbeleer en Raymond De Dobbeleer

vrijdag 27 oktober
09.00 u: Eucharistieviering
H. Mis voor de overledenen van de familie Wantens

zaterdag 28 oktober
13.00 u: H. Doopsel van Louis Boogaerts

zaterdag 28 oktober
19.00 u: Eucharistieviering
Intenties:
De overledenen van de familie Marrant - Geets
Lector: Rudy Janssens

dinsdag 31 oktober
09.00 u: Eucharistieviering
H. Mis voor Francois Stoelzaet en Maria Schollaert,
Roger Duhau en Martha Van Holder

dinsdag 31 oktober
19.00 u: Eucharistieviering voor Allerheiligen
Intenties:
De overleden parochianen van het voorbije jaar (zie parochienieuws)
Lector: Jan Scheerlinck

vrijdag 3 november - Gedachtenis H. Hubertus
09.00 u: Eucharistieviering
Aan het begin van de Mis:
Zegening van het brood ter ere van de H. Hubertus
H. Mis voor Serena De Ceuleneer, echtgenoot en zoon Leonel




SINT-CATHARINA
KORTRIJK-DUTSEL

zondag 15 oktober
09.00 u: Eucharistieviering
Intenties:
François Caes
Frans Vanlangendonck

zondag 22 oktober
09.00 u: Eucharistieviering
Intentie:
Marcel Schoolmeesters

12.00 u: H. Doopsel
van Mirthe Verheyden

zondag 29 oktober
09.00 u: Eucharistieviering
Intentie:
Maurice Vallons (jaargetijde)

woensdag 1 november - Allerheiligen
09.00 u: Eucharistieviering
Intenties:
Louis Boon, Maria Boon en Theo Boon
René Rosseels en Lena Deblick
Marcel Wolfs en Madeleine Roelandts
De overleden parochianen van het voorbije jaar (zie parochienieuws)



SINT- LAMBERTUS
NIEUWRODE

zondag 15 oktober
10.30 u: Eucharistieviering
Intenties:
Jef Dauw
Maurice Boeckx
Francine Jacobs, Marcel Jacobs en Juliette Peeters
Jgt Anne Mie Ruttens
Lector: Adri Vissers
Misdienaars: Aaron Delcomune, Ruben Hoeben en Yana Lievens

donderdag 19 oktober
19.00 u: Eucharistieviering
H. Mis ter ere van Onze-Lieve-Vrouw uit dank

zondag 22 oktober
10.30 u: Eucharistieviering
Intenties:
Jgt Paula Blauwens en Jos Blockx
Lector: Lea Timmermans
Misdienaars: Lara Martens, Milan Nijs en Aurélie Régimont

donderdag 26 oktober
19.00 u: Eucharistieviering
H. Mis ter ere van Onze-Lieve-Vrouw voor beterschap

zaterdag 28 oktober
14.30 u: H. Doopsel van Omar Verlinden

zondag 29 oktober
10.30 u: Eucharistieviering
Intenties:
Jgt Alfons Deckers en Irma De Wil
Maurice Boeckx
Lector: Ilse De Boeck
Misdienaars: Runa Sanders, Thaïs Van Bellingen en Famke Vande Broeck

woensdag 1 november - Allerheiligen
10.30 u: Eucharistieviering
Intenties:
Maria Goethuys
Theophiel Miseur, Rosa Cornelis en Jan Debruyn
Alfons Bols en Alida Cloots
Alfons Boon, Margriet Janssens, ouders,
schoonouders en schoondochter Simonne Goethuys
Matthéus Janssens en overleden familie
Frans Smets, Maria Willems, overleden kinderen en kleinkinderen
Sylvain Wouters, Lydia Miseur en schoondochter Denise Ceusters
De overleden parochianen van het voorbije jaar (zie parochienieuws)
Lector: Anita Van Hoof
Misdienaars: Anouk Vanderelst, Yana Van Horebeek en Lien Van Rensbergen

donderdag 2 november - Allerzielen
19.00 u: Eucharistieviering
H. Mis ter ere van Onze-Lieve-Vrouw voor een bijzondere intentie